Сільськогосподарські ярмарки

Сільськогосподарські ярмарки у Києві

Здавна ярмарки були улюбленим місцем зборів селян та городян, своєрідними «артеріями», за якими товар розподілявся і доставлявся в усі куточки України: великі міста та дрібні села, селища та хутори. Завдяки ярмаркам розвивалася і зовнішня торгівля, за допомогою ярмарків розосереджувалися та реалізовувалися імпортні товари. Тут можна було знайти будь-який товар від солі до предметів інтер’єру: і столяри, і вишивальниці, і гончарі все реалізовували свої товари на ярмарках.


За кількістю ярмарків, що проводилися, перше місце займали Полтавська і Харківська губернії. У південних губерніях було понад 700 різних ярмарків. Подальший розвиток фабричного виробництва, розвиток залізничних гілок та магістралей призвело до поступового відмирання ярмаркової торгівлі, а торгівля в селах перейшла під контроль держави.

Сільськогосподарські ярмарки

Сільськогосподарські ярмарки

Ярмарки були популярним місцем зборів городян, своєрідною розвагою та святом. Адже вони завжди супроводжувалися різноманітними розвагами та масовими гуляннями. Приурочувалися ярмарки до різних релігійних дат. Також на ярмарках оголошувалися останні новини, важливі події міста, навіть скоєні злочини та прикмети злочинців.

Зараз можна сміливо стверджувати, що ярмарки стають дедалі популярнішими. Вони обростають новими традиціями, мають різну спрямованість, цільову аудиторію, формат проведення.

Ярмарок у наші дні

На сьогоднішній день у столиці України – місті Києві, ярмарки особливо затребувані. Серед найпопулярніших можна виділити як продуктові та сільськогосподарські ярмарки, так і модні ярмарки-флешмоби, ярмарки сучасних українських дизайнерів та всілякі ярмарки-барахолки. Наймасштабніші ярмарки звичайно Різдвяні, проводяться вони в період новорічних свят, на них з’їжджаються подивитися мешканці країни з різних куточків.

Під час різдвяних ярмарків, у різних районах міста встановлюються цілі містечка, зі своєю сценою, магазинчиками, кафе та кухнями. У цей час нові ресторанчики та сучасні handmade виробники намагаються зарекомендувати себе найкращим способом та залучити якомога більше нових покупців.

Щодо сільськогосподарських ярмарків у Києві можна сказати, що вони стають все цікавішими та різноманітнішими. Проводяться такі ярмарки щомісяця, а в деяких районах міста і щотижня переважно за тією самою адресою. Усі бажаючі можуть відвідати ярмарки у будь-якому районі Києва:

  • Голосіївський район
  • Деснянський район
  • Дніпровський район
  • Оболонський район
  • Подольський район
  • Святошинський район
  • Солом’янський район
  • Дарницький район
  • Печерський район
  • Шевченківський район

та переконатися на власні очі у різноманітності асортименту, який пропонують покупцеві вітчизняні сільгоспвиробники.

Продуктові ярмарки

Продуктові ярмарки

Організаторами таких ярмарків виступає Київська міська державна адміністрація. На цих ярмарках всі бажаючі можуть купити всілякі продукти харчування на 10-15% нижче за середньоринкові. Окрім невисоких цін, сільськогосподарські ярмарки в Києві вражають і якістю товарів: свіжа зелень та парне м’ясо; свіжа риба; овочі та фрукти; сухофрукти, мед, спеції; м’ясні та ковбасні вироби; крупи та трави.

Від достатку пропонованих продуктів та різноманітності представлених товаровиробників приємно «щемить» серце. Ви довго вибиратимете між парною яловичиною і свіжою індичатиною, і в результаті купіть те й інше. Головне не втрачати голову.

Сільськогосподарські ярмарки в Києві

Сільськогосподарські ярмарки в Києві

Проводяться такі ярмарки переважно у вихідні дні, або ближче до кінця тижня. Тривають весь день з 8 ранку до останнього покупця ввечері.У будь-якому випадку, відвідавши будь-який з вищезгаданих сільськогосподарських ярмарків, Ви залишитеся задоволені. Таким асортиментом товарів можуть похвалитися, напевно, тільки дорогі столичні ринки та супермаркети, якість пропонованої покупцям продукції останніх, залишає іноді бажати кращого.

Завітайте на сільськогосподарський ярмарок, не пошкодуйте часу і ви цілий тиждень насолоджуватиметеся свіжою та якісною сільськогосподарською продукцією, так дбайливо вирощеною та виробленою дбайливими українськими руками.

Обирайте українське! Підтримуйте вітчизняних виробників!

Графік сільськогосподарських ярмарок