Пляжі Києва: популярні місця для безкоштовного відпочинку

Пляжі Києва: популярні місця для безкоштовного відпочинку

Коли стовпчики термометрів піднімаються все вище і вище, так хочеться охолонути в теплій річці. Тому саме час задуматися про літнє дозвілля. Пляжі Києва – найкраще місце для відпочинку городян та гостей столиці. Ми підготували ТОП 9 найкращих місць для літнього дозвілля на воді.№1 «Дитячий» на Венеціанському острові

Площа цього пляжу становить 20 000 кв.м. Це одне із найпопулярніших місць відпочинку киян та гостей міста. Тут розташовано чимало місць для перевдягання, а також туалети. Бажаючі можуть орендувати парасольки та шезлонги на певний час. Рятувально-водолазна станція слідкує за безпечним купанням.

№ 2 «Венеція» (Долобецький острів)

Це місце, як і пляж “Дитячий”, дуже популярне. За своїм розміром воно в 4,5 рази більше за попереднє. На пляжі «Венеція» ви зможете не лише позагорати та викупатися, але й також помилуватися краєвидами Києва. На території є кафе, спортмайданчики.

Пляжи Киева

Пляжи Киева

№ 3 «Молодіжний» (Долобецький острів)

Якщо ви шукаєте безкоштовні пляжі, цей варіант обов’язково вам підійде. Територія відпочинку становить 7,35 га. За потреби можна скористатися прокатом шезлонгів, відвідати кафе. На території пляжу є санвузли. Дивовижний вид на Труханів острів дарує естетичну насолоду.

№ 4 «Предмісна Слобідка» на Венеціанському острові

Територія пляжу складає 9,5 га. Проте тут не так багато відпочиваючих. Тут далеко не бездоганний пісок. Зате на пляжі можна насолодитися гарним видом на Києво-Печерську лавру. Для зручності гостей завжди відкриті точки прокату човнів, кабінки для зміни одягу, санвузол та кафе.

№ 5 «Золотий» у південній частині Венеціанського острова

Великі простори території (понад 9 га) дозволяють усім знайти зручне місце для позитивного відпочинку. Рятувальна станція, кабінки, санвузли – все це розташоване на території цього пляжу.

№6 «Центральний» на Трухановому острові

Пляжі Києва – одне з найулюбленіших місць мешканців столиці. Територія цього пляжу складає 17,72 га. Тут є все, що потрібно для комфортного відпочинку: туалет, кафе, роздягальні, дозвілля.

№7 «Черторий» на острові Муромець

Цей пляж має невелику площу – близько 5,14 га. На його території розташовані медпункт, рятувальний пункт, туалет, роздягальні, безкоштовна вода для пиття. Доглянута територія дозволяє весело провести час.

Пляжи Киева

Пляжи Киева

№8 «Вербний» на Оболоні

Усі, хто шукають безкоштовні пляжі Києва, обов’язково зупиняють свій вибір саме на цьому. Тут досить багатолюдно, але це пояснюється чистою водою та піском, а також зручною транспортною розв’язкою. В 5-10 хвилинах ходьби розташовані магазини.

№9 «Тельбін» на Березняках

Це піщана територія, що розташована біля озера Тельбін. Є кабінки для перевдягання. Охочі можуть взяти в оренду лежаки. Любителям спорту обов’язково сподобаються волейбольний майданчик та доріжка для бігу.

Пляжи Киева

Пляжи Киева

Читайте также: