Життя дається нам одне і його краще провести, не лежачи на дивані біля телевізора, а активно, щоб було про що згадати і що розповісти своїм дітям та онукам. Так, можливо, для багатьох це вихід із зони комфорту, але цим ми даємо собі шанс відчути справжній смак цього життя, отримати від нього максимальне задоволення. Активний відпочинок заряджає позитивом, енергією, дає сили та впевненість у собі, надихає на нові випробування та подолання власних страхів.

Варіантів активного відпочинку, які сьогодні вам може запропонувати, існує величезна кількість. Кожен із них по-своєму унікальний і цікавий. Розглянемо найпопулярніші їх.

Польоти в Небі

Польоти в Небі

Екстремальні стрибки

Стрибки з Парашутом

Екстремальна Їзда

Катання на квадроциклах

Екстрім на Воді

Активний відпочинок на воді

Катання на конях

Катання на конях

Польоти на Повітряній Кулі

Польоти на Повітряній Кулі

ТОП Рекомендація

Завантаження …

Активний відпочинок у Києві

Польоти в небі

Ви з дитинства мріяли про небо? Тоді нарешті зробіть перший і усвідомлений крок для його освоєння. Польоти на літаках, паропланах, мотодельтапланах, вертольотах та інших літальних апаратах дозволять вам відчути справжню свободу та адреналін одночасно. Фігури вищого пілотажу, виконані разом із досвідченим пілотом-інструктором, про що ще можна мріяти? Такого захоплення ви ще не відчували! Всі дрібні проблеми та негаразди відійдуть на задній план.

Екстремальна їзда

Якщо ви любите автомобілі, то відчути справжній драйв можна від екстремальної їзди бездоріжжям. Для цього знайдуться потужні позашляховики, мотоцикли, баггі та інші види транспорту, на яких ви легко подолаєте будь-яку перешкоду на своєму шляху. Адреналін у вашій крові зашкалюватиме від високої швидкості і потужності реву двигуна. Випустіть пару за допомогою екстремальної їзди та отримайте колосальний досвід водіння.

Катання на конях

Що, здавалося б, екстремального у верховій їзді? Швидше це романтика, можливість насолодитися красою навколишньої природи, відчути свободу та розкутість. Тим не менше, керувати скакуном може далеко не кожен, а якщо на вашому шляху зустрінуться перешкоди, адреналін точно забезпечений.

Екстремальні стрибки

Бажаєте відчути справді справжній екстрим? Тоді стрибки з парашутом, роуп-джампінг, банджі-джампінг це те, що вам необхідно. Торкніться свого страху і подолайте його разом з професійним інструктором. Це подарує вам неймовірні емоції та позитив від відчуття вільного падіння. Погляньте на світ та навколишню дійсність іншими очима.

Екстрім у воді

Вода і все, що пов’язано з нею, викликає у вас страх або, щонайменше, побоювання? Тоді настав час випробувати свої нерви на міцність! Рафтинг, вейкбординг, бодібординг, SUP-серфінг та інші екстремальні водні види спорту – чудова можливість підкорити водні простори, подолавши свій страх та отримавши величезну порцію адреналіну.

На завершення хочеться відзначити, що будь-які екстремальні розваги пов’язані з певною часткою ризику та небезпеки. Це важливо завжди пам’ятати. Саме тому такий відпочинок так розбурхує нашу кров. Тому настійно рекомендуємо вам дотримуватися елементарних правил безпеки і чітко дотримуватися порад професійних інструкторів.

script async src=”https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-3462026753511663″
crossorigin=”anonymous”>