ROZHDEN, Mountain Breeze та зірка серіалу Школа Андрій Бойко привітають киянок з 8 березня

Два концерти поруч — 8 березня вимальовується цікавим

ROZHDEN

ROZHDEN

Твоя дівчина не дивиться тобі через плече? Озирнися, тільки тихо. Так, отже саме час запланувати день на восьме березня. Як думаєш, яка вірогідність того, що вона запросить тебе йти з нею по крамницям? Ну, так, напрочуд, велика. А, може, зекономиш? Ні, на дівчині економити не можна, ні в якому разі. Проте можно зекономити час й одразу піти й по магазинах і на концерт. В цьому на допомогу, як завжди, приходить Dream Town 1 частина, відомий своїми крутими івентами.


ТРЦ  Dream Town, 1 частина

Отже, 8 березня з 18:00 по 20:00, в Дрімі пройде концерт, на якому виступить найекзотичніший холостяк країни ROZHDEN, талановиті підкорювачі телеканалів Edgar & Emma та героїня кліпів зі змістом — Kuptsova

Героїня кліпів зі змістом - Kuptsova

Героїня кліпів зі змістом — Kuptsova

Ведучий вечора — Yaroslove, який відповідатиме за хороший настрій хлопців та дівчат, а також — наповнювати ваші серця коханням. Конкурси, жарти, а для тих, кому менше, ніж 18 років — ще й подарунки. Хоча стоп, подарунки виграти може кожен.

https://www.facebook.com/events/1360599787413145/permalink/1361985163941274/

ТРЦ  Dream Town, 2 частина

Боїшся, що не  вгадав з вибором артистів, що до вподоби твоїй красуні? За декілька кроків, у 2 частині ТРЦ  Dream Town на вас чекатимуть не менш талановиті та популярні виконавці — інді-гурт солодкоголосі Mountain Breeze та зірка серіалу «Школа», переможець дитячої “Нової хвилі”, володар дівочих сердець Андрій Бойко.

Володар дівочих сердець Андрій Бойко

Володар дівочих сердець Андрій Бойко

А ведуча вечора неповторна ТАТА додасть драйву всьому дійству.

https://www.facebook.com/events/313234386214414/

А якщо не можеш визначитись, на концерт яких виконавців хотілося б потрапити — комбінуй. З Dream Town встигаєш все! Як завжди, свято організовано за підтримки Happy Radio.